16,089
edits
| Line 58: | Line 58: | ||
|- | |- | ||
| {{#item:61107}} || {{#item:62323}} | | {{#item:61107}} || {{#item:62323}} | ||
|- | |- style="background-color: #E1C7C1;" | ||
| colspan="2" |Category 3 | | colspan="2" |Category 3 | ||
|- | |- | ||
| | |{{#item:19769}} | ||
| | |{{#item:31835}} | ||
|- | |- | ||
| | |{{#item:31455}} | ||
| | |{{#item:31090}} | ||
|- | |- | ||
| | |{{#item:420405}} | ||
| | |{{#item:63295}} | ||
|- | |- | ||
| | |{{#item:60723}} | ||
| | |{{#item:61267}} | ||
|- | |- | ||
|{{#item:31120}} | |||
|{{#item:63557}} | |||
|- style="background-color: #E1C7C1;" | |||
| colspan="2" |Category 4 | | colspan="2" |Category 4 | ||
|- | |- | ||
| | |{{#item:40246}} | ||
| | |{{#item:62064}} | ||
|- | |- | ||
| | |{{#item:40267}} | ||
| | |{{#item:62480}} | ||
|- | |- | ||
| | |{{#item:61942}} | ||
| | |{{#item:62305}} | ||
|- | |- | ||
| | |{{#item:61999}} | ||
| | |{{#item:40218}} | ||
|- | |- | ||
| | |{{#item:40187}} | ||
| | |{{#item:31101}} | ||
|} | |} | ||