Sakura's Rawr (Dragonic Breath) guide towards the Journey's End: Difference between revisions

Line 349: Line 349:
|-
|-
| Demigod Set || x1250 {{#item:1000405}} <br/> x150 {{#item:1001282}} <br/> x2 {{#item:1001283}}  
| Demigod Set || x1250 {{#item:1000405}} <br/> x150 {{#item:1001282}} <br/> x2 {{#item:1001283}}  
|-
| Demigod Rune (for 3 pieces set) || x750 {{#item:1000405}} <br/> x1 {{#item:300228}} <br/> x1 {{#item:300227}} <br/> x100 {{#item:1000501}} <br/> x100 {{#item:1000501}}
|-  
|-  
|}
|}
1,503

edits