1,503
edits
| Line 573: | Line 573: | ||
|| All stats +1, give extra 5% EXP. It is Enchantable with {{#item:23170}}. | || All stats +1, give extra 5% EXP. It is Enchantable with {{#item:23170}}. | ||
||Click here [[Equipment_Crafting#Captain_-_Sea_Otter_and_Fur_Seal_Mini_Fan,_Turtle_Hat|for crafting Sea Otter Mini Fan.]] | ||Click here [[Equipment_Crafting#Captain_-_Sea_Otter_and_Fur_Seal_Mini_Fan,_Turtle_Hat|for crafting Sea Otter Mini Fan.]] | ||
|- | |||
|| | |||
{{#item:28440}} | |||
|| All stats +1, give extra 5% EXP. It is Enchantable with {{#item:23170}}. | |||
||Click here [[Equipment_Crafting#Captain_-_Sea_Otter_and_Fur_Seal_Mini_Fan,_Turtle_Hat|for crafting Seal Mini Fan.]] | |||
|- | |||
|| | |||
{{#item:19152}} | |||
|| All stats +1, give extra 5% EXP. It is Enchantable with {{#item:23170}}. | |||
||Click here [[Equipment_Crafting#Captain_-_Sea_Otter_and_Fur_Seal_Mini_Fan,_Turtle_Hat|for crafting Seal Mini Fan.]] | |||
|- | |- | ||
|| | || | ||
edits