16,089
edits
| Line 92: | Line 92: | ||
| colspan="2" |{{#item:62085}} | | colspan="2" |{{#item:62085}} | ||
|{{#item:480272}} | |{{#item:480272}} | ||
|} | |||
{| class="wikitable mw-collapsible" style="width: 100%;text-align:center;" | |||
|- style="background-color:#E1C7C1;" | |||
| colspan="4" |Autumn Egg | |||
|- style="background-color:#E1C7C1;" | |||
| colspan="2" |Commmon | |||
|Uncommmon | |||
|Rare | |||
|- | |||
|'''400504''' | |||
|'''63202''' | |||
|'''63398''' | |||
|'''63351''' | |||
|- | |||
|'''63235''' | |||
|'''63203''' | |||
|'''63559''' | |||
|'''480524''' | |||
|- | |||
|'''63199''' | |||
|'''63204''' | |||
|'''62653''' | |||
|'''420336''' | |||
|- | |||
|'''63200''' | |||
|'''62424''' | |||
|'''62865''' | |||
| rowspan="2" | | |||
|- | |||
| colspan="2" |'''63201''' | |||
|'''63296''' | |||
|} | |} | ||