Pet System: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 250: Line 250:
HIT + 1
HIT + 1
|{{#item:10002}}
|{{#item:10002}}
|-
|{{#linkitem:9157|Ice Seahorse}}
|{{#item:102869}}
|{{#item:537}}
| -
| -
|Res +5
Mres +5
|Res +5
Mres +5
| -
|-
|-
|[[File:Pet imp.png|center|frameless]]{{#linkitem:9056|Imp}}
|[[File:Pet imp.png|center|frameless]]{{#linkitem:9056|Imp}}

Navigation menu