Autumn Event: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 82: Line 82:
{| class="wikitable mw-collapsible" style="width: 100%;text-align:center;"  
{| class="wikitable mw-collapsible" style="width: 100%;text-align:center;"  
|- style="background-color:#E1C7C1;"
|- style="background-color:#E1C7C1;"
| colspan="2" |Category 1
| colspan="2" |Costumes
|-
|-
|{{#item:61099}}
|{{#item:61099}}
Line 98: Line 98:
|{{#item:61100}}
|{{#item:61100}}
|{{#item:62069}}
|{{#item:62069}}
|- style="background-color:#E1C7C1;"
| colspan="2" |Category 2
|-
|-
|{{#item:61431}}
|{{#item:61431}}

Navigation menu