16,089
edits
| Line 66: | Line 66: | ||
|- style="background-color:#DC143C;color:white;text-align:center;" | |- style="background-color:#DC143C;color:white;text-align:center;" | ||
| colspan="2" |{{#item:28945}} | | colspan="2" |{{#item:28945}} | ||
|- style="background-color:#DC143C;color:white;text-align:center;" | |||
|Effect | |||
|Enchants | |||
|- | |- | ||
|{{#itemDesc:28945}} | |{{#itemDesc:28945}} | ||
| Line 73: | Line 76: | ||
|- style="background-color:#DC143C;color:white;text-align:center;" | |- style="background-color:#DC143C;color:white;text-align:center;" | ||
| colspan="2" |{{#item:28946}} | | colspan="2" |{{#item:28946}} | ||
|- style="background-color:#DC143C;color:white;text-align:center;" | |||
|Effect | |||
|Enchants | |||
|- | |- | ||
|{{#itemDesc:28946}} | |{{#itemDesc:28946}} | ||