816
edits
(→Autumn) |
(→Summer) |
||
| Line 166: | Line 166: | ||
| colspan="2" | Summy <br> [[File:summy.png]] <br> {{#navi:muh_mark_in|20|333}} | | colspan="2" | Summy <br> [[File:summy.png]] <br> {{#navi:muh_mark_in|20|333}} | ||
|- style="background-color: #FFEC8B" | |- style="background-color: #FFEC8B" | ||
| | | colspan="2" | Wave Mode | ||
| | |- | ||
|{{#item:480477}} | |||
|150x {{#item:25655}} <br> 15x {{#item:981}} <br> 100x {{#item:1054}} <br> 1x {{#item:4001}} <br> 50x {{#item:12119}} | |||
|- | |||
|{{#item:20109}} | |||
|150x {{#item:25655}} <br> 15x {{#item:983}} <br> 100x {{#item:1050}} <br> 1x {{#item:4025}} <br> 50x {{#item:12119}} | |||
|- | |||
|{{#item:20177}} | |||
|150x {{#item:25655}} <br> 15x {{#item:981}} <br> 100x {{#item:956}} <br> 1x {{#item:4178}} <br> 50x {{#item:12119}}} | |||
|- | |||
|{{#item:20116}} | |||
|150x {{#item:25655}} <br> 15x {{#item:979}} <br> 100x {{#item:950}} <br> 1x {{#item:4093}} <br> 50x {{#item:12119}} | |||
|- style="background-color: #FFEC8B" | |||
| colspan="2" | Summer Costumes | |||
|- | |- | ||
|{{#item:480419}} | |{{#item:480419}} | ||
| Line 199: | Line 212: | ||
|150x {{#item:25655}} <br> 2x {{#item:15282}} <br> 1x {{#item:5040}} [[Equipment_Crafting#Charlotte | [Craft]]] <br> 300x {{#item:740}} <br> 200x {{#item:994}} | |150x {{#item:25655}} <br> 2x {{#item:15282}} <br> 1x {{#item:5040}} [[Equipment_Crafting#Charlotte | [Craft]]] <br> 300x {{#item:740}} <br> 200x {{#item:994}} | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable mw-collapsible" style="width: 90%; text-align: center;" | {| class="wikitable mw-collapsible" style="width: 90%; text-align: center;" | ||
edits