Halloween Event 2023: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
No edit summary
Line 38: Line 38:
| style="width: 68%;"|Recipe  
| style="width: 68%;"|Recipe  
|-
|-
|{{#item:61380}}
|
| 1x {{#item:9027}}, <br> 200x {{#item:6694}}, <br> 200x {{#item:7442}}, <br> 250x {{#item:25655}}, <br> 1x {{#item:2426}}
| 1x {{#item:9027}}, <br> 200x {{#item:6694}}, <br> 200x {{#item:7442}}, <br> 250x {{#item:25655}}, <br> 1x {{#item:2426}}
|-
|-
|{{#item:31726}}
|
| 1x {{#item:9024}}, <br> 250x {{#item:6245}}, <br> 50x {{#item:7209}}, <br> 10x {{#item:7644}}, <br> 250x {{#item:25655}}
| 1x {{#item:9024}}, <br> 250x {{#item:6245}}, <br> 50x {{#item:7209}}, <br> 10x {{#item:7644}}, <br> 250x {{#item:25655}}
|-
|-
|{{#item:31952}}
|
| 1x {{#item:9010}}, <br> 250x {{#item:7210}}, <br> 150x {{#item:7214}}, <br> 50x {{#item:7799}}, <br> 250x {{#item:25655}}  
| 1x {{#item:9010}}, <br> 250x {{#item:7210}}, <br> 150x {{#item:7214}}, <br> 50x {{#item:7799}}, <br> 250x {{#item:25655}}  
|-
|-
|{{#item:420057}}
|
| 1x {{#item:9025}}, <br> 250x {{#item:6089}}, <br> 3x {{#item:2286}}, <br> 15x {{#item:6719}}, <br> 250x {{#item:25655}}  
| 1x {{#item:9025}}, <br> 250x {{#item:6089}}, <br> 3x {{#item:2286}}, <br> 15x {{#item:6719}}, <br> 250x {{#item:25655}}  
|-
|-
|{{#item:480282}}
|
| 1x {{#item:9030}}, <br> 250x {{#item:25277}}, <br> 250x {{#item:25257}}, <br> 250x {{#item:25655}}, <br> 3x {{#item:300249}}
| 1x {{#item:9030}}, <br> 250x {{#item:25277}}, <br> 250x {{#item:25257}}, <br> 250x {{#item:25655}}, <br> 3x {{#item:300249}}
|-
|-
|{{#item:61888}}
|
| 1x {{#item:9040}}, <br> 150x {{#item:7563}}, <br> 150x {{#item:7798}}, <br> 150x {{#item:7205}}, <br> 250x  {{#item:25655}}
| 1x {{#item:9040}}, <br> 150x {{#item:7563}}, <br> 150x {{#item:7798}}, <br> 150x {{#item:7205}}, <br> 250x  {{#item:25655}}
|-
|-
|{{#item:410226}}
|
| 1x {{#item:9123}}, <br> 150x {{#item:1097}}, <br> 50x {{#item:7643}}, <br> 150x {{#item:7435}}, <br> 250x  {{#item:25655}}  
| 1x {{#item:9123}}, <br> 150x {{#item:1097}}, <br> 50x {{#item:7643}}, <br> 150x {{#item:7435}}, <br> 250x  {{#item:25655}}  
|-
|-
|{{#item:60410}}
|
| 1x {{#item:9006}}, <br> 250x {{#item:1044}}, <br> 250x {{#item:7006}}, <br> 150x {{#item:7752}}, <br> 250x  {{#item:25655}}
| 1x {{#item:9006}}, <br> 250x {{#item:1044}}, <br> 250x {{#item:7006}}, <br> 150x {{#item:7752}}, <br> 250x  {{#item:25655}}
|-
|-
|{{#item:420293}}
|
| 1x {{#item:9128}}, <br> 500x {{#item:7012}}, <br> 3x {{#item:5045}}, <br> 3x {{#item:7799}}, <br>  250x {{#item:25655}}
| 1x {{#item:9128}}, <br> 500x {{#item:7012}}, <br> 3x {{#item:5045}}, <br> 3x {{#item:7799}}, <br>  250x {{#item:25655}}
|-
|-
|{{#item:61225}}
|
| 1x {{#item:9023}}, <br> 150x {{#item:6215}}, <br> 250x {{#item:7511}}, <br> 3x {{#item:1636}}, <br> 250x  {{#item:25655}}
| 1x {{#item:9023}}, <br> 150x {{#item:6215}}, <br> 250x {{#item:7511}}, <br> 3x {{#item:1636}}, <br> 250x  {{#item:25655}}
|}
|}
Line 75: Line 75:
| style="width: 68%;"|Recipe  
| style="width: 68%;"|Recipe  
|-
|-
|{{#item:61226}}
|
| 1x {{#item:9049}}, <br> 200x {{#item:7225}}, <br> 250x {{#item:25655}}, <br> 3x {{#item:100796}}, <br> 3x {{#item:300244}}
| 1x {{#item:9049}}, <br> 200x {{#item:7225}}, <br> 250x {{#item:25655}}, <br> 3x {{#item:100796}}, <br> 3x {{#item:300244}}
|-
|-
|{{#item:62410}}
|
| 1x {{#item:9002}}, <br> 50x {{#item:6814}}, <br> 5x {{#item:7021}}, <br> 250x {{#item:25655}}, <br> 5x {{#item:5113}}
| 1x {{#item:9002}}, <br> 50x {{#item:6814}}, <br> 5x {{#item:7021}}, <br> 250x {{#item:25655}}, <br> 5x {{#item:5113}}
|-
|-
|{{#item:62233}}
|
| 1x {{#item:9019}}, <br> 200x {{#item:7511}}, <br> 100x {{#item:7218}}, <br> 250x {{#item:25655}}, <br> 3x {{#item:300247}}
| 1x {{#item:9019}}, <br> 200x {{#item:7511}}, <br> 100x {{#item:7218}}, <br> 250x {{#item:25655}}, <br> 3x {{#item:300247}}
|-
|-
|{{#item:61134}}
|
| 1x {{#item:9138}}, <br> 250x {{#item:25655}}, <br> 50x {{#item:6815}}, <br> 50x {{#item:25775}}, <br> 5x {{#item:300236}}
| 1x {{#item:9138}}, <br> 250x {{#item:25655}}, <br> 50x {{#item:6815}}, <br> 50x {{#item:25775}}, <br> 5x {{#item:300236}}
|-
|-
|{{#item:410276}}
|
| 1x {{#item:9053}}, <br> 250x {{#item:25655}}, <br> 50x {{#item:6817}}, <br> 3x {{#item:21018}}, <br> 3x {{#item:4189}}
| 1x {{#item:9053}}, <br> 250x {{#item:25655}}, <br> 50x {{#item:6817}}, <br> 3x {{#item:21018}}, <br> 3x {{#item:4189}}
|-
|-
|{{#item:62160}}
|
| 1x {{#item:9100}}, <br> 150x {{#item:7015}}, <br> 250x {{#item:25655}}, <br> 50x {{#item:6816}}, <br> 3x {{#item:4254}}
| 1x {{#item:9100}}, <br> 150x {{#item:7015}}, <br> 250x {{#item:25655}}, <br> 50x {{#item:6816}}, <br> 3x {{#item:4254}}
|-
|-
|{{#item:410059}}
|
| 1x {{#item:9005}}, <br> 250x  {{#item:25655}}, <br> 250x {{#item:913}}, <br> 50x {{#item:6819}}, <br> 3x {{#item:4340}}
| 1x {{#item:9005}}, <br> 250x  {{#item:25655}}, <br> 250x {{#item:913}}, <br> 50x {{#item:6819}}, <br> 3x {{#item:4340}}
|-
|-
|{{#item:61294}}
|
| 1x {{#item:9008}}, <br> 250x {{#item:25655}}, <br> 150x {{#item:6247}}, <br> 3x {{#item:1000514}}, <br> 3x {{#item:4193}}
| 1x {{#item:9008}}, <br> 250x {{#item:25655}}, <br> 150x {{#item:6247}}, <br> 3x {{#item:1000514}}, <br> 3x {{#item:4193}}
|-
|-
|{{#item:410278}}
|
| 1x {{#item:9052}}, <br> 50x {{#item:6818}}, <br> 250x {{#item:25655}}, <br> 3x {{#item:28010}}, <br> 3x {{#item:4191}}
| 1x {{#item:9052}}, <br> 50x {{#item:6818}}, <br> 250x {{#item:25655}}, <br> 3x {{#item:28010}}, <br> 3x {{#item:4191}}
|-
|-
|{{#item:420171}}
|
| 1x {{#item:9021}}, <br> 250x {{#item:25655}}, <br> 10x {{#item:2887}}, <br> 3x {{#item:2989}}, <br> 3x {{#item:300245}}
| 1x {{#item:9021}}, <br> 250x {{#item:25655}}, <br> 10x {{#item:2887}}, <br> 3x {{#item:2989}}, <br> 3x {{#item:300245}}
|}
|}
Line 115: Line 115:
|- style="background-color:#00BFFF;text-align:center;"
|- style="background-color:#00BFFF;text-align:center;"
| colspan="2" |2021
| colspan="2" |2021
| rowspan="13" |
| rowspan="24" |
| colspan="2" |2022
| colspan="2" |2022
| rowspan="13" |
| rowspan="24" |
| colspan="2" |2023
| colspan="2" |2023
|-
|-
Line 189: Line 189:
|{{#item:31825}}
|{{#item:31825}}
|{{#item:20389}}
|{{#item:20389}}
|-
| colspan="2" |2024
| colspan="2" |
| colspan="2" |
|-
|{{#item:61380}}
|{{#item:61226}}
|
|
|
|
|-
|{{#item:31726}}
|{{#item:62410}}
|
|
|
|
|-
|{{#item:31952}}
|{{#item:62233}}
|
|
|
|
|-
|{{#item:420057}}
|{{#item:61134}}
|
|
|
|
|-
|{{#item:480282}}
|{{#item:410276}}
|
|
|
|
|-
|{{#item:61888}}
|{{#item:62160}}
|
|
|
|
|-
|{{#item:410226}}
|{{#item:410059}}
|
|
|
|
|-
|{{#item:60410}}
|{{#item:61294}}
|
|
|
|
|-
|{{#item:420293}}
|{{#item:410278}}
|
|
|
|
|-
|{{#item:61225}}
|{{#item:420171}}
|
|
|
|
|}
|}


Navigation menu