1,025
edits
Tag: Manual revert |
|||
| Line 98: | Line 98: | ||
|- | |- | ||
| Upper || +10 to +12 {{#item:18983}} <br> +10 to +12 {{#item:19475}} <br> +11 to +12 [C] {{#item:400530}} || Crown of Guardian: {{#item:29101}}, {{#item:4744}} <br> Temporal: {{#item:29101}}, {{#item:29680}}, {{#item:4743}} <br> TD: {{#item:312779}}, {{#item:312706}}, {{#item:4744}} | | Upper || +10 to +12 {{#item:18983}} <br> +10 to +12 {{#item:19475}} <br> +11 to +12 [C] {{#item:400530}} || Crown of Guardian: {{#item:29101}}, {{#item:4744}} <br> Temporal: {{#item:29101}}, {{#item:29680}}, {{#item:4743}} <br> TD: {{#item:312779}}, {{#item:312706}}, {{#item:4744}} | ||
|- | |||
| Middle || {{#item:410233}} <br> {{#item:410080}} || HP enchants | | Middle || {{#item:410233}} <br> {{#item:410080}} || HP enchants | ||
|- | |- | ||
edits