797
edits
| Line 880: | Line 880: | ||
|It is used to refine Shadow Gears directly to +9. | |It is used to refine Shadow Gears directly to +9. | ||
|- | |- | ||
|{{#item:101364}} | |||
|{{#itemDesc:101364}} | |||
|Weapons used to craft Time Gap Weapons. | |||
|- | |||
|{{#item:50052}} | |{{#item:50052}} | ||
|{{#itemDesc:50052}} | |{{#itemDesc:50052}} | ||