2,549
edits
| Line 724: | Line 724: | ||
|style="text-align: center;" | 0 / 5 | |style="text-align: center;" | 0 / 5 | ||
|style="text-align: center; background:#ffffcc"| Active | |style="text-align: center; background:#ffffcc"| Active | ||
|} | |||
===Skill Information=== | |||
{| class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" style="width: 100%;text-align:center;" | |||
|- | |||
! colspan="3" | Professor Skills Specific Details | |||
|- | |||
| style="width:30%;"| {{#skillDesc:373}} | |||
| style="width:30%;"| {{#skillDesc:374}} | |||
| style="width:30%;"| {{#skillDesc:375}} | |||
|- | |||
| {{#skillDesc:402}} | |||
| {{#skillDesc:403}} | |||
| {{#skillDesc:404}} | |||
|- | |||
| {{#skillDesc:405}} | |||
| colspan="2" | {{#skillDesc:482}} | |||
|} | |} | ||
edits