Summer Event: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 109: Line 109:
{| class="wikitable " style="width: 100%;text-align:center;"  
{| class="wikitable " style="width: 100%;text-align:center;"  
|- style="background-color:#87CEFA;"
|- style="background-color:#87CEFA;"
| colspan="4" |Fishing
| colspan="5" |Fishing
|- style="background-color:#87CEFA;"
|- style="background-color:#87CEFA;"
| colspan="2" |Common
| colspan="2" |Common
|Uncommon
|Uncommon
|Rare
|Rare
|Super Rare
|-
|-
|{{#item:50009}}
|{{#item:50009}}
|{{#item:50001}}
|{{#item:50131}}
|{{#item:50131}}
|{{#item:400020}}
|{{#item:40167}}
|{{#item:63761}}
|{{#item:63761}}
|-
|-
|{{#item:25655}}
|{{#item:25655}}
|{{#item:50033}}
|{{#item:50132}}
|{{#item:50132}}
|{{#item:40167}}
|{{#item:480335}}
|{{#item:480335}}
| rowspan="3" |
|-
|-
|{{#item:50000}}
|{{#item:50000}}
|{{#item:984}}
|{{#item:50133}}
|{{#item:50133}}
|{{#item:1001556}}
|{{#item:480321}}
|{{#item:480321}}
|-
|-
|{{#item:984}}
|{{#item:25223}}
|{{#item:50001}}
|{{#item:1000322}}
|{{#item:1000337}}
|{{#item:400020}}
| rowspan="2" |
|
|-
| colspan="2" |{{#item:25464}}
|{{#item:12710}}
|- style="background-color:#FFD39B;"
|- style="background-color:#FFD39B;"
| colspan="4" |Digging
| colspan="5" |Digging
|- style="background-color:#FFD39B;"
|- style="background-color:#FFD39B;"
| colspan="2" |Common
| colspan="2" |Common
|Uncommon
|Uncommon
|Rare
|Rare
|Super Rare
|-
|-
|{{#item:25223}}
|{{#item:25655}}
|{{#item:6909}}
|{{#item:50134}}
|{{#item:50134}}
|{{#item:20373}}
|{{#item:410289}}
|{{#item:480421}}
|{{#item:480318}}
|-
|-
|{{#item:25730}}
|{{#item:25730}}
|{{#item:50033}}
|{{#item:50135}}
|{{#item:50135}}
|{{#item:410289}}
|{{#item:480421}}
|{{#item:480318}}
| rowspan="3" |
|-
|-
|{{#item:25731}}
|{{#item:25731}}
|{{#item:25728}}
|{{#item:50136}}
|{{#item:50136}}
|{{#item:12103}}
|{{#item:480130}}
|{{#item:480130}}
|-
|-
|{{#item:985}}
|{{#item:985}}
|{{#item:25655}}
|{{#item:25729}}
|{{#item:1000274}}
|{{#item:20373}}
| rowspan="2" |
|
|- style="background-color:#AB82FF;"
| colspan="5" |Mining
|-
|-
| colspan="2" |{{#item:6909}}
|{{#item:1000328}}
|- style="background-color:#AB82FF;"
| colspan="4" |Mining
|- style="background-color:#AB82FF;"
| colspan="2" |Common
| colspan="2" |Common
|Uncommon
|Uncommon
|Rare
|Rare
|-
|Super Rare
|{{#item:50000}}
|- style="background-color:#AB82FF;"
|{{#item:25655}}
|{{#item:1000322}}
|{{#item:50137}}
|{{#item:50137}}
|{{#item:5911}}
|{{#item:61438}}
|{{#item:480486}}
|{{#item:480486}}
|-
|-
|{{#item:25730}}
|{{#item:50033}}
|{{#item:50033}}
|{{#item:50138}}
|{{#item:50138}}
|{{#item:61438}}
|{{#item:480316}}
|{{#item:480316}}
| rowspan="3" |
|-
|-
|{{#item:25731}}
|{{#item:25728}}
|{{#item:25728}}
|{{#item:50139}}
|{{#item:50139}}
|{{#item:6635}}
|{{#item:480315}}
|{{#item:480315}}
|-
|-
|{{#item:985}}
|{{#item:25729}}
|{{#item:25729}}
|{{#item:25655}}
|{{#item:5911}}
|{{#item:50149}}
|
| rowspan="2" |
|-
| colspan="2" |{{#item:1000322}}
|{{#item:25793}}
|}
|}


Navigation menu