User:Stasi: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
150 bytes removed ,  5 months ago
no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 18: Line 18:
|{{#item:50132}}
|{{#item:50132}}
|{{#item:480335}}
|{{#item:480335}}
| rowspan="4" |
| rowspan="3" |
|-
|-
|{{#item:50000}}
|{{#item:50000}}
Line 27: Line 27:
|{{#item:25223}}
|{{#item:25223}}
|{{#item:1000322}}
|{{#item:1000322}}
|{{#item:25655}}
| rowspan="2" |
|-
| colspan="2" |
|{{#item:400020}}
|{{#item:400020}}
|
|- style="background-color:#FFD39B;"
|- style="background-color:#FFD39B;"
| colspan="5" |Digging
| colspan="5" |Digging
Line 40: Line 37:
|Super Rare
|Super Rare
|-
|-
|{{#item:25223}}
|{{#item:25655}}
|{{#item:6909}}
|{{#item:6909}}
|{{#item:50134}}
|{{#item:50134}}
Line 50: Line 47:
|{{#item:50135}}
|{{#item:50135}}
|{{#item:480421}}
|{{#item:480421}}
| rowspan="4" |
| rowspan="3" |
|-
|-
|{{#item:25731}}
|{{#item:25731}}
Line 59: Line 56:
|{{#item:985}}
|{{#item:985}}
|{{#item:25729}}
|{{#item:25729}}
|{{#item:25655}}
| rowspan="2" |
|-
| colspan="2" |
|{{#item:20373}}
|{{#item:20373}}
|
|- style="background-color:#AB82FF;"
|- style="background-color:#AB82FF;"
| colspan="5" |Mining
| colspan="5" |Mining
Line 72: Line 66:
|Super Rare
|Super Rare
|-
|-
|{{#item:50000}}
|{{#item:25655}}
|{{#item:1000322}}
|{{#item:1000322}}
|{{#item:50137}}
|{{#item:50137}}
Line 82: Line 76:
|{{#item:50138}}
|{{#item:50138}}
|{{#item:480316}}
|{{#item:480316}}
| rowspan="4" |
| rowspan="3" |
|-
|-
|{{#item:25731}}
|{{#item:25731}}
Line 91: Line 85:
|{{#item:985}}
|{{#item:985}}
|{{#item:25729}}
|{{#item:25729}}
|{{#item:25655}}
| rowspan="2" |
|-
| colspan="2" |
|{{#item:5911}}
|{{#item:5911}}
|
|}
|}
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"

Navigation menu