The Complete Elemental Master Guide by Goldie: Difference between revisions

Line 527: Line 527:
{| class="wikitable" border="1"
{| class="wikitable" border="1"
|-
|-
! colspan="3"|Dispellable
! colspan="4"|Dispellable
|-
|-
| {{#skill:249}}
| {{#skill:249}}
| {{#skill:257}}
| {{#skill:257}}
| {{#skill:252}}
| {{#skill:252}}
| {{#skill:78}}
|-
|-
| {{#skill:34}}
| {{#skill:34}}
| {{#skill:29}}
| {{#skill:29}}
| {{#skill:361}}
| {{#skill:361}}
| https://static.divine-pride.net/images/skill/268.png Steel Body
|-
|-
| {{#skill:78}}
| https://static.divine-pride.net/images/skill/5232.png + https://static.divine-pride.net/images/skill/5222.png Climax Bloom
| https://static.divine-pride.net/images/skill/5232.png + https://static.divine-pride.net/images/skill/5221.png Climax Earth
| https://static.divine-pride.net/images/skill/2213.png Magic Intoxication
| {{#skill:5001}}
| {{#skill:5001}}
| https://static.divine-pride.net/images/skill/2213.png Magic Intoxication
|-
|-
| {{#skill:214}}
| {{#skill:5296}}
| https://static.divine-pride.net/images/skill/2447.png Crystallization
| https://static.divine-pride.net/images/skill/2447.png Crystallization
| {{#skill:16}}
|-
| https://static.divine-pride.net/images/skill/268.png Steel Body
| https://static.divine-pride.net/images/skill/2450.png Cloud Poison
| https://static.divine-pride.net/images/skill/2450.png Cloud Poison
| https://static.divine-pride.net/images/skill/2021.png Venom Impress
| https://static.divine-pride.net/images/skill/2021.png Venom Impress
|-
|-
| {{#skill:16}}
| {{#skill:214}}
| https://static.divine-pride.net/images/skill/653.png NPC MAX PAIN
| https://static.divine-pride.net/images/skill/653.png NPC MAX PAIN
| https://static.divine-pride.net/images/skill/653.png NPC AGI UP
| https://static.divine-pride.net/images/skill/653.png NPC AGI UP
| https://static.divine-pride.net/images/skill/653.png Frozen
|-
|-
| https://static.divine-pride.net/images/skill/653.png Curse
| https://static.divine-pride.net/images/skill/653.png Curse
| https://static.divine-pride.net/images/skill/653.png Hallucination
| https://static.divine-pride.net/images/skill/653.png Hallucination
| https://static.divine-pride.net/images/skill/653.png Silence
| https://static.divine-pride.net/images/skill/653.png Silence
| https://static.divine-pride.net/images/skill/653.png Frozen
|}
|}


2,549

edits