Summer Event: Difference between revisions

Line 66: Line 66:
|- style="background-color:#E1C7C1;"
|- style="background-color:#E1C7C1;"
| colspan="6" |Rewards
| colspan="6" |Rewards
|- style="background-color:#E1C7C1;"
| colspan="3" |Part 1
| colspan="3" |Part 2
|- style="background-color:#E1C7C1;"
|- style="background-color:#E1C7C1;"
| colspan="6" |2024
| colspan="6" |2024