16,089
edits
| Line 131: | Line 131: | ||
|} | |} | ||
=Event | =Event Rewards= | ||
{| class="wikitable " style="width: 100%;text-align:center;" | {| class="wikitable " style="width: 100%;text-align:center;" | ||
|- style="background-color:#E1C7C1;" | |- style="background-color:#E1C7C1;" | ||
| colspan=" | | colspan="4" |Fishing | ||
|- style="background-color:#E1C7C1;" | |- style="background-color:#E1C7C1;" | ||
| | | colspan="2" |Common | ||
| | |Uncommon | ||
| | |Rare | ||
|- | |- | ||
| | |||
| | |||
|{{#item:400020}} | |||
|{{#item:480130}} | |{{#item:480130}} | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
|{{#item:40167}} | |||
|{{#item:480335}} | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|{{#item:480321}} | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| rowspan="2" | | |||
|- | |||
| colspan="2" | | |||
| | |||
|- | |||
| colspan="4" |Digging | |||
|- | |||
| colspan="2" |Common | |||
|Uncommon | |||
|Rare | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|{{#item:20373}} | |||
|{{#item:480421}} | |{{#item:480421}} | ||
|- | |- | ||
|{{#item: | | | ||
| | |||
|{{#item:410289}} | |||
|{{#item:480318}} | |{{#item:480318}} | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |||
| | |||
|{{#item:480296}} | |{{#item:480296}} | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |||
| rowspan="2" | | |||
|- | |||
| colspan="2" | | |||
| | |||
|- | |||
| colspan="4" |Mining | |||
|- | |||
| colspan="2" |Common | |||
|Uncommon | |||
|Rare | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|{{#item:5911}} | |{{#item:5911}} | ||
|{{#item:480486}} | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
|{{#item:61438}} | |{{#item:61438}} | ||
|{{#item:480316}} | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|{{#item:480315}} | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| rowspan="2" | | |||
|- | |||
| colspan="2" | | |||
| | |||
|} | |} | ||