16,089
edits
| Line 22: | Line 22: | ||
|Mining | |Mining | ||
|- | |- | ||
| | |420303 | ||
| | |480052 | ||
| | |480110 | ||
| | |480118 | ||
| | |480121 | ||
|} | |} | ||
| Line 248: | Line 248: | ||
|{{#item:62243}} | |{{#item:62243}} | ||
| | | | ||
|} | |||
{| class="wikitable " style="width: 50%;text-align:center;" | |||
|- style="background-color:#E1C7C1;" | |||
| colspan="5" | | |||
|- style="background-color:#E1C7C1;" | |||
|Bomb Shell | |||
|Summer Race | |||
|Fishing | |||
|Digging | |||
|Mining | |||
|- | |||
|{{#item:90144}} | |||
|{{#item:90161}} | |||
|{{#item:90186}} | |||
|{{#item:90124}} | |||
|{{#item:90127}} | |||
|} | |} | ||