Summer Event: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
420 bytes removed ,  5 months ago
Line 362: Line 362:
|{{#item:61753}}
|{{#item:61753}}
|
|
|- style="background-color:#E1C7C1;"
| colspan="3" |{{#item:41231}}
|- style="background-color:#E1C7C1;"
|Common
|Uncommon
|Rare
|-
|-
|{{#item:61132}}
|
|{{#item:62095}}
|
|{{#item:90258}}
|{{#item:90258}}
|-
|-
|{{#item:61722}}
|
|{{#item:62097}}
|
|{{#item:90263}}
|{{#item:90263}}
|-
|-
|{{#item:61723}}
|
|{{#item:61114}}
|{{#item:61114}}
| rowspan="2" |{{#item:90264}}
| rowspan="2" |{{#item:90264}}
|-
|-
|{{#item:61240}}
|
|{{#item:61105}}
|{{#item:61105}}
|- style="background-color:#E1C7C1;"
| colspan="3" |Set Egg: {{#item:41229}}
|-
|{{#item:61122}}
|{{#item:61123}}
|{{#item:61124}}
|- style="background-color:#E1C7C1;"
| colspan="3" |Choose Color Eggs
|- style="background-color:#E1C7C1;"
|- style="background-color:#E1C7C1;"
| colspan="3" |{{#item:41225}}
| colspan="3" |{{#item:41225}}

Navigation menu