The Complete Elemental Master Guide by Goldie: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 542: Line 542:
|-
|-
| {{#skill:214}}
| {{#skill:214}}
| https://static.divine-pride.net/images/skill/2447.png Crystallization
| {{#skill:16}}
| {{#skill:16}}
| https://static.divine-pride.net/images/skill/653.png Bleeding
|-
| https://static.divine-pride.net/images/skill/268.png Steel Blody
| https://static.divine-pride.net/images/skill/2450.png Cloud Poison
| https://static.divine-pride.net/images/skill/2021.png Venom Impress
|-
|-
| https://static.divine-pride.net/images/skill/653.png NPC MAX PAIN
| https://static.divine-pride.net/images/skill/653.png NPC MAX PAIN
2,549

edits

Navigation menu