16,089
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable mw-collapsible" style="width: 80%; margin:auto;text-align: center;" | |||
| colspan="3" |41049 | |||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
|Common | |||
|Uncommon | |||
|Rare | |||
|- | |||
|'''31527''' | |||
|'''63392''' | |||
|'''63762''' | |||
|- | |||
|'''20010''' | |||
|'''63332''' | |||
|'''63356''' | |||
|- | |||
|'''19650''' | |||
|'''63600''' | |||
|'''420383''' | |||
|- | |||
|'''62057''' | |||
|'''63594''' | |||
| rowspan="6" | | |||
|- | |||
|'''62148''' | |||
|'''63490''' | |||
|- | |||
|'''31725''' | |||
| rowspan="4" | | |||
|- | |||
|'''400466''' | |||
|- | |||
|'''19676''' | |||
|- | |||
|'''62276''' | |||
|} | |||
{| class="wikitable mw-collapsible" style="width: 80%; margin:auto;text-align: center;" | {| class="wikitable mw-collapsible" style="width: 80%; margin:auto;text-align: center;" | ||
| colspan="3" |41043 | | colspan="3" |41043 | ||