Equipment Crafting: Difference between revisions

Line 51: Line 51:
| {{#item:5283}}|| {{#itemDesc:5283}}
| {{#item:5283}}|| {{#itemDesc:5283}}
| 50x {{#item:7004}}, <br> 50x {{#item:7264}}, <br> 50x {{#item:7043}}, <br> 30x {{#item:5015}}, <br> 30x {{#item:10012}}
| 50x {{#item:7004}}, <br> 50x {{#item:7264}}, <br> 50x {{#item:7043}}, <br> 30x {{#item:5015}}, <br> 30x {{#item:10012}}
|-
|18537
|18537
|1x {{#item:2221}}, <br>
1x {{#item:975}}, <br>
3x {{#item:981}}, <br>
50x {{#item:7038}}, <br>
10x {{#item:7200}}
|}
|}