16,089
edits
m (Stasi moved page Gaebolg Enchants to Gaebolg/Yorscalp Enchants) |
|||
| Line 19: | Line 19: | ||
|- | |- | ||
| {{#item:450351}} | | {{#item:450351}} | ||
|- | |||
|450412 | |||
| rowspan="2" |3→2→1 | |||
| rowspan="2" |No Grade | |||
| rowspan="2" |0 | |||
| rowspan="2" |allowed | |||
| rowspan="2" |No Reset | |||
|- | |||
|450413 | |||
|} | |} | ||
===Perfect Enchant Slot 1=== | ===Perfect Enchant Slot 1=== | ||