Gaebolg/Yorscalp Enchants: Difference between revisions

Line 607: Line 607:
|{{#itemDesc:313070}}
|{{#itemDesc:313070}}
|
|
20x {{#item:1001034}} <br>
35x {{#item:1001034}} <br>
20x {{#item:1001035}} <br>
35x {{#item:1001035}} <br>
10x {{#item:1001036}} <br>
15x {{#item:1001036}} <br>
20x {{#item:1001037}} <br>
35x {{#item:1001037}} <br>
10x {{#item:1001250}} <br>
15x {{#item:1001250}} <br>
50x {{#item:1001653}}
70x {{#item:1001653}}
|1,000,000z
|1,500,000z
|-
|-
|{{#item:313071}}
|{{#item:313071}}
Line 624: Line 624:
10x {{#item:1001250}} <br>
10x {{#item:1001250}} <br>
50x {{#item:1001653}}
50x {{#item:1001653}}
|1,000,000z
|1,500,000z
|-
|-
|{{#item:313072}}
|{{#item:313072}}
Line 635: Line 635:
10x {{#item:1001250}} <br>
10x {{#item:1001250}} <br>
50x {{#item:1001653}}
50x {{#item:1001653}}
|1,000,000z
|1,500,000z
|-
|-
|{{#item:313073}}
|{{#item:313073}}
Line 646: Line 646:
10x {{#item:1001250}} <br>
10x {{#item:1001250}} <br>
50x {{#item:1001653}}
50x {{#item:1001653}}
|1,000,000z
|1,500,000z
|-
|{{#item:313074}}
|{{#itemDesc:313074}}
|
20x {{#item:1001034}} <br>
20x {{#item:1001035}} <br>
10x {{#item:1001036}} <br>
20x {{#item:1001037}} <br>
10x {{#item:1001250}} <br>
50x {{#item:1001653}}
|1,000,000z
|-
|{{#item:313075}}
|{{#itemDesc:313075}}
|
20x {{#item:1001034}} <br>
20x {{#item:1001035}} <br>
10x {{#item:1001036}} <br>
20x {{#item:1001037}} <br>
10x {{#item:1001250}} <br>
50x {{#item:1001653}}
|1,000,000z
|}
|}