Gaebolg/Yorscalp Enchants: Difference between revisions

Line 523: Line 523:
|{{#itemDesc:313080}}
|{{#itemDesc:313080}}
|
|
40x {{#item:1001034}} <br>
65x {{#item:1001034}} <br>
40x {{#item:1001035}} <br>
65x {{#item:1001035}} <br>
20x {{#item:1001036}} <br>
35x {{#item:1001036}} <br>
40x {{#item:1001037}} <br>
65x {{#item:1001037}} <br>
20x {{#item:1001250}} <br>
35x {{#item:1001250}} <br>
15x {{#item:1001655}}
20x {{#item:1001655}}
|3,000,000z
|4,500,000z
|-
|-
|{{#item:313081}}
|{{#item:313081}}
|{{#itemDesc:313081}}
|{{#itemDesc:313081}}
|
|
40x {{#item:1001034}} <br>
65x {{#item:1001034}} <br>
40x {{#item:1001035}} <br>
65x {{#item:1001035}} <br>
20x {{#item:1001036}} <br>
35x {{#item:1001036}} <br>
40x {{#item:1001037}} <br>
65x {{#item:1001037}} <br>
20x {{#item:1001250}} <br>
35x {{#item:1001250}} <br>
15x {{#item:1001655}}
20x {{#item:1001655}}
|3,000,000z
|4,500,000z
|-
|{{#item:313082}}
|{{#itemDesc:313082}}
|
40x {{#item:1001034}} <br>
40x {{#item:1001035}} <br>
20x {{#item:1001036}} <br>
40x {{#item:1001037}} <br>
20x {{#item:1001250}} <br>
15x {{#item:1001655}}
|3,000,000z
|}
|}