16,089
edits
No edit summary |
|||
| Line 188: | Line 188: | ||
50x {{#item:1001653}} | 50x {{#item:1001653}} | ||
|1,000,000z | |1,000,000z | ||
|} | |||
==Garment Enchants== | |||
{| class="wikitable" style="width: 50%;text-align:center;" | |||
|- style="background: #B2C6D7;" | |||
| rowspan="2" | Target Items | |||
| rowspan="2" | Slot Order | |||
| colspan="2" | Minimum Requirements | |||
| rowspan="2" | Line Options | |||
| rowspan="2" | Reset Process | |||
|- style="background: #B2C6D7;" | |||
| Grade | |||
| Refine | |||
|- | |||
| {{#item:450350}} | |||
| rowspan="2" | 3→2→1 | |||
| rowspan="2" | No Grade | |||
| rowspan="2" | 0 | |||
| rowspan="2" | allowed | |||
| rowspan="2" | No Reset | |||
|- | |||
| {{#item:450351}} | |||
|} | |} | ||