Fashion Paradise: Difference between revisions

no edit summary
No edit summary
Line 46: Line 46:
|- style="background-color: #B9DBB6"
|- style="background-color: #B9DBB6"
| colspan="4" | Rose <br> [[File:RoseFP.png]] <br> {{#navi:muh_mark_in|36|389}}
| colspan="4" | Rose <br> [[File:RoseFP.png]] <br> {{#navi:muh_mark_in|36|389}}
 
|- style="background-color: #A3C99F"
| colspan="4" | Each costumes costs 150x {{#item:25655}}
|- style="background-color: #8FC38A"
|- style="background-color: #8FC38A"
| colspan="4" | 2023
| colspan="4" | 2023
Line 70: Line 71:
|- style="background-color: #B9DBB6"
|- style="background-color: #B9DBB6"
| colspan="4" | Mila <br> [[File:Milamain.png]] <br> {{#navi:muh_mark_in|66|344}}
| colspan="4" | Mila <br> [[File:Milamain.png]] <br> {{#navi:muh_mark_in|66|344}}
|- style="background-color: #A3C99F"
| colspan="4" | Each costumes costs 150x {{#item:25655}}


|- style="background-color: #8FC38A"
|- style="background-color: #8FC38A"
Line 99: Line 102:
|- style="background-color: #B9DBB6"
|- style="background-color: #B9DBB6"
| colspan="4" | FP Spring <br> [[File:FPSpring.png]] <br> {{#navi:muh_mark_in|23|383}}
| colspan="4" | FP Spring <br> [[File:FPSpring.png]] <br> {{#navi:muh_mark_in|23|383}}
|- style="background-color: #A3C99F"
| colspan="4" | Each costumes costs 300 Fashion Points


|- style="background-color: #8FC38A"
|- style="background-color: #8FC38A"
Line 265: Line 270:
|- style="background-color: #FFBE87"
|- style="background-color: #FFBE87"
| colspan="4" | Spuky <br> [[File:spukyhallo.png]] <br> {{#navi:muh_mark_in|62|389}}
| colspan="4" | Spuky <br> [[File:spukyhallo.png]] <br> {{#navi:muh_mark_in|62|389}}
|- style="background-color: #FF8A17"
| colspan="4" | Each costumes costs 150x {{#item:25655}}


|- style="background-color: #ED7009"
|- style="background-color: #ED7009"
Line 360: Line 367:
|- style="background-color: #FFBE87"
|- style="background-color: #FFBE87"
| colspan="4" | FP Autumn <br> [[File:FPAutumn.png]] <br> {{#navi:muh_mark_in|77|364}}
| colspan="4" | FP Autumn <br> [[File:FPAutumn.png]] <br> {{#navi:muh_mark_in|77|364}}
|- style="background-color: #FF8A17"
| colspan="4" | Each costumes costs 300 Fashion Points


|- style="background-color: #ED7009"
|- style="background-color: #ED7009"
Line 404: Line 413:
|- style="background-color: #ABE3F8"
|- style="background-color: #ABE3F8"
| colspan="4" | Luni <br> [[File:Lunixmas.png]] <br> {{#navi:muh_mark_in|66|344}}
| colspan="4" | Luni <br> [[File:Lunixmas.png]] <br> {{#navi:muh_mark_in|66|344}}
|- style="background-color: #94CDE3"
| colspan="4" | Each costumes costs 150x {{#item:25655}}


|- style="background-color: #7DCAE8"
|- style="background-color: #7DCAE8"
Line 435: Line 446:
|- style="background-color: #ABE3F8"
|- style="background-color: #ABE3F8"
| colspan="4" | Snowi <br> [[File:Snowi.png]] <br> {{#navi:muh_mark_in|64|329}}
| colspan="4" | Snowi <br> [[File:Snowi.png]] <br> {{#navi:muh_mark_in|64|329}}
|- style="background-color: #94CDE3"
| colspan="4" | Each costumes costs 150x {{#item:25655}}


|- style="background-color: #7DCAE8"
|- style="background-color: #7DCAE8"
Line 450: Line 463:
|- style="background-color: #ABE3F8"
|- style="background-color: #ABE3F8"
| colspan="4" | Lovely Fairy <br> [[File:LovelyFairy.png]] <br> {{#navi:muh_mark_in|69|334}}
| colspan="4" | Lovely Fairy <br> [[File:LovelyFairy.png]] <br> {{#navi:muh_mark_in|69|334}}
|- style="background-color: #94CDE3"
| colspan="4" | Each costumes costs 150x {{#item:25655}}


|- style="background-color: #7DCAE8"
|- style="background-color: #7DCAE8"
Line 523: Line 538:
|- style="background-color: #ABE3F8"
|- style="background-color: #ABE3F8"
| colspan="4" | FP Winter <br> [[File:FPWinter.png]] <br> {{#navi:muh_mark_in|77|349}}
| colspan="4" | FP Winter <br> [[File:FPWinter.png]] <br> {{#navi:muh_mark_in|77|349}}
|- style="background-color: #94CDE3"
| colspan="4" | Each costumes costs 300 Fashion Points


|- style="background-color: #7DCAE8"
|- style="background-color: #7DCAE8"
816

edits