16,089
edits
(→Event) |
|||
| Line 30: | Line 30: | ||
Remi will help you to craft those costumes. <br> | Remi will help you to craft those costumes. <br> | ||
[[File:Remieast.png]] | [[File:Remieast.png]] | ||
{| class="wikitable" | |||
|+ | |||
!Costume | |||
! colspan="3" |Recipe | |||
|- | |||
|'''62862''' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|'''62901''' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|'''63094''' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|'''63091''' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|'''63092''' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|'''63093''' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|'''63167''' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|'''63175''' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|'''63197''' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|'''63198''' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |||
==Cash Shop== | ==Cash Shop== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||