Psoron

Joined 1 December 2024
no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 116: Line 116:
!colspan="6"|<center>1st Job Skill Tree</center>
!colspan="6"|<center>1st Job Skill Tree</center>
|-
|-
|<center>[[File:1st Job Skill Tree Hyper Novice.png|thumb]]</center>
|<center>[[File:1st_Job_Skill_Tree_Hyper_Novice.png]]</center>
|-
|-
|}
|}
Line 127: Line 127:
!colspan="6"|<center>2nd Job Skill Tree</center>
!colspan="6"|<center>2nd Job Skill Tree</center>
|-
|-
|<center>Point Distribution</center>
|<center>[[File:2nd Hyper Novice Skill Tree .png]]</center>
|-
|}
|}
</div>
</div>
[[File:1st Job Skill Tree Hyper Novice.png|thumb]]
45

edits