14,225
edits
No edit summary |
|||
(8 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 105: | Line 105: | ||
|{{#item:300193}} | |{{#item:300193}} | ||
|{{#itemDesc:300193}} | |{{#itemDesc:300193}} | ||
|} | |||
=Weapons= | |||
Weapons can be traded for 700x {{#item:1000367}}. | |||
{| class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" style="text-align: center;width: 80%;" | |||
|- style="background-color:#B7CDEC;" | |||
| colspan="4" |Items | |||
|- | |||
|{{#item:600014 }} <br> {{#itemDesc:600014 }} | |||
|{{#item:630009}} <br> {{#itemDesc:630009}} | |||
|{{#item:620006 }} <br> {{#itemDesc:620006 }} | |||
|{{#item:590016 }} <br> {{#itemDesc:590016 }} | |||
|- | |||
|{{#item:590017 }} <br> {{#itemDesc:590017 }} | |||
|{{#item:500020 }} <br> {{#itemDesc:500020 }} | |||
|{{#item:640014 }} <br> {{#itemDesc:640014 }} | |||
|{{#item:640015 }} <br> {{#itemDesc:640015 }} | |||
|- | |||
|{{#item:550019 }} <br> {{#itemDesc:550019 }} | |||
|{{#item:540014 }} <br> {{#itemDesc:540014 }} | |||
|{{#item:540015 }} <br> {{#itemDesc:540015 }} | |||
|{{#item:550020 }} <br> {{#itemDesc:550020 }} | |||
|- | |||
|{{#item:560012 }} <br> {{#itemDesc:560012 }} | |||
|{{#item:560013 }} <br> {{#itemDesc:560013 }} | |||
|{{#item:610016 }} <br> {{#itemDesc:610016 }} | |||
|{{#item:510027 }} <br> {{#itemDesc:510027 }} | |||
|- | |||
|{{#item:700022 }} <br> {{#itemDesc:700022 }} | |||
|{{#item:510028 }} <br> {{#itemDesc:510028 }} | |||
|{{#item:700023 }} <br> {{#itemDesc:700023 }} | |||
|{{#item:700024 }} <br> {{#itemDesc:700024 }} | |||
|- | |||
|{{#item:570013 }} <br> {{#itemDesc:570013 }} | |||
|{{#item:580013 }} <br> {{#itemDesc:580013 }} | |||
|{{#item:700025 }} <br> {{#itemDesc:700025 }} | |||
| | |||
|- | |||
| colspan="2" |{{#item:530010 }} <br> {{#itemDesc:530010 }} | |||
| colspan="2" |{{#item:500019 }} <br> {{#itemDesc:500019 }} | |||
|- | |||
| colspan="2" |{{#item:530010 }} is contained in the {{#item:100477 }} | |||
| colspan="2" |{{#item:500019 }} is contained in the {{#item:100478 }} | |||
|} | |} | ||