14,288
edits
(Created page with "=Crafting Costumes=") |
|||
(5 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
=Crafting Costumes= | =Crafting Costumes= | ||
{| class="wikitable mw-collapsible" style="width: 50%;text-align:center;" | |||
|- style="background-color:#E1C7C1;" | |||
|Item | |||
|Recipe | |||
|- style="background-color:#E1C7C1;" | |||
| colspan="2" |Part 1 | |||
|- | |||
|{{#item:90197}} | |||
| | |||
|- | |||
|{{#item:90198}} | |||
| | |||
|- | |||
|{{#item:61192}} | |||
| | |||
|- | |||
|{{#item:61194}} | |||
| | |||
|- | |||
|{{#item:61215}} | |||
| | |||
|- | |||
|{{#item:61217}} | |||
| | |||
|- | |||
|{{#item:61191}} | |||
| | |||
|- | |||
|{{#item:61126}} | |||
| | |||
|- | |||
|{{#item:61151}} | |||
| | |||
|- | |||
|{{#item:61153}} | |||
| | |||
|- style="background-color:#E1C7C1;" | |||
| colspan="2" |Part 2 | |||
|- | |||
|{{#item:90200}} | |||
| | |||
|- | |||
|{{#item:61172}} | |||
| | |||
|- | |||
|{{#item:61173}} | |||
| | |||
|- | |||
|{{#item:61095}} | |||
| | |||
|- | |||
|{{#item:61118}} | |||
| | |||
|- | |||
|{{#item:61241}} | |||
| | |||
|- | |||
|{{#item:61252}} | |||
| | |||
|- | |||
|{{#item:61159}} | |||
| | |||
|- | |||
|{{#item:61164}} | |||
| | |||
|- style="background-color:#E1C7C1;" | |||
| colspan="2" |Part 3 | |||
|- | |||
|{{#item:90201}} | |||
| | |||
|- | |||
|{{#item:90202}} | |||
| | |||
|- | |||
|{{#item:61170}} | |||
| | |||
|- | |||
|{{#item:61187}} | |||
| | |||
|- | |||
|{{#item:61127}} | |||
| | |||
|- | |||
|{{#item:61145}} | |||
| | |||
|- | |||
|{{#item:61254}} | |||
| | |||
|- | |||
|{{#item:61273}} | |||
| | |||
|- | |||
|{{#item:61111}} | |||
| | |||
|- | |||
|{{#item:61115}} | |||
| | |||
|} |