14,294
edits
(6 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 325: | Line 325: | ||
|Pet Accessory | |Pet Accessory | ||
|- | |- | ||
|21965 | |{{#mob:21965}} | ||
|102202 | |{{#item:102202}} | ||
|9145 | |{{#itemDesc:9145}} | ||
|No accessory | |No accessory | ||
|- | |- | ||
Line 583: | Line 583: | ||
|Description | |Description | ||
|Pet Accessory | |Pet Accessory | ||
|- | |||
|{{#mob:21966}} | |||
|Evolved Copo <br> 200x {{#item:1001244}} <br> 150x {{#item:1001247}} <br> 150x {{#item:1001246}} <br> 1x {{#item:300457}} | |||
|{{#itemDesc:9146}} | |||
|No accessory | |||
|- | |- | ||
| {{#mob:1040 |Golem}} | | {{#mob:1040 |Golem}} | ||
Line 707: | Line 712: | ||
|Description | |Description | ||
|Pet Accessory | |Pet Accessory | ||
|- | |||
|{{#mob:21967}} | |||
|Evolved Copo <br> 200x {{#item:1001245}} <br> 150x {{#item:1001247}} <br> 150x {{#item:1001246}} <br> 1x {{#item:300458}} | |||
|{{#itemDesc:9147}} | |||
|No accessory | |||
|- | |- | ||
|{{#mob:1374 |Incubus}} | |{{#mob:1374 |Incubus}} |