14,294
edits
(→Box 3: added gifs) |
(→Box 4) |
||
(4 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 644: | Line 644: | ||
|[[File:Magic Circle Effect.gif]] <br> {{#item:70056}} <br> {{#item:70057}} | |[[File:Magic Circle Effect.gif]] <br> {{#item:70056}} <br> {{#item:70057}} | ||
|[[File:Full Bloomcherrytree Effect.gif]] <br> {{#item:70058}} <br> {{#item:70059}} | |[[File:Full Bloomcherrytree Effect.gif]] <br> {{#item:70058}} <br> {{#item:70059}} | ||
|} | |||
===Box 4=== | |||
{| class="wikitable mw-collapsible" | |||
|- style="background-color:#E7EEF3; text-align: center;" | |||
| colspan="5" | {{#item:41218}} | |||
|- | |||
|{{#item:70060}} <br> {{#item:70061}} | |||
|{{#item:70062}} <br> {{#item:70063}} | |||
|{{#item:70064}} <br> {{#item:70065}} | |||
|{{#item:70066}} <br> {{#item:70067}} | |||
|{{#item:70068}} <br> {{#item:70069}} | |||
|- | |||
|{{#item:70070}} <br> {{#item:70071}} | |||
|{{#item:70072}} <br> {{#item:70073}} | |||
|{{#item:70074}} <br> {{#item:70075}} | |||
|{{#item:70076}} <br> {{#item:70077}} | |||
|{{#item:70078}} <br> {{#item:70079}} | |||
|- | |||
|{{#item:70080}} <br> {{#item:70081}} | |||
|{{#item:70082}} <br> {{#item:70083}} | |||
|{{#item:70084}} <br> {{#item:70085}} | |||
|{{#item:70086}} <br> {{#item:70087}} | |||
|{{#item:70088}} <br> {{#item:70089}} | |||
|} | |} |