Automatic Equipment (17.2): Difference between revisions

Line 433: Line 433:
| {{#item:310112}}
| {{#item:310112}}
| {{#itemDesc:310112}}
| {{#itemDesc:310112}}
|
|rowspan="3"|
{{#item:470022}}<br>
{{#item:480020}}<br>
{{#item:470023}}
{{#item:480021}}
|-
| {{#item:1000208}}
| {{#item:310179}}
| {{#itemDesc:310179}}
|-
| {{#item:1000142}}
| {{#item:310119}}
| {{#itemDesc:310119}}
|-
|-
| {{#item:1000136}}
| {{#item:1000136}}
| {{#item:310113}}
| {{#item:310113}}
| {{#itemDesc:310113}}
| {{#itemDesc:310113}}
|
|rowspan="2"|
{{#item:480020}}<br>
{{#item:490024}}<br>
{{#item:480021}}
{{#item:490026}}
|-
| {{#item:1000138}}
| {{#item:310115}}
| {{#itemDesc:310115}}
|-
|-
| {{#item:1000137}}
| {{#item:1000137}}
| {{#item:310114}}
| {{#item:310114}}
| {{#itemDesc:310114}}
| {{#itemDesc:310114}}
|-
|rowspan="2"|
| {{#item:1000138}}
{{#item:490025}}<br>
| {{#item:310115}}
{{#item:490027}}
| {{#itemDesc:310115}}
|-
|-
| {{#item:1000139}}
| {{#item:1000139}}
| {{#item:310116}}
| {{#item:310116}}
| {{#itemDesc:310116}}
| {{#itemDesc:310116}}
|
{{#item:490024}}<br>
{{#item:490026}}
|-
|-
| {{#item:1000141}}
| {{#item:1000141}}
| {{#item:310118}}
| {{#item:310118}}
| {{#itemDesc:310118}}
| {{#itemDesc:310118}}
|
|rowspan="2"|
{{#item:450127}}<br>
{{#item:450128}}
|-
| {{#item:1000142}}
| {{#item:310119}}
| {{#itemDesc:310119}}
|
{{#item:470022}}<br>
{{#item:470022}}<br>
{{#item:470023}}
{{#item:470023}}
|-
| {{#item:1000134}}
| {{#item:310111}}
| {{#itemDesc:310111}}
|-
|-
| {{#item:1000143}}
| {{#item:1000143}}
Line 481: Line 486:
{{#item:490026}}<br>
{{#item:490026}}<br>
{{#item:490027}}
{{#item:490027}}
|-
| {{#item:1000208}}
| {{#item:310179}}
| {{#itemDesc:310179}}
|
{{#item:480020}}<br>
{{#item:480021}}
|}
|}