Frontier Rune Crown Enchants: Difference between revisions

Line 206: Line 206:
80x {{#item:1002013}}
80x {{#item:1002013}}
| rowspan="2" |35,000,000
| rowspan="2" |35,000,000
|
| colspan="5" rowspan="12" |None
|
|
|
|
|-
|-
|{{#item:312751}}
|{{#item:312751}}
|10%
|10%
|
|
|
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |{{#item:312750}}
| rowspan="2" |{{#item:312750}}
Line 227: Line 218:
80x {{#item:1002012}} <br>100x {{#item:1002013}} <br>30x {{#item:1002333}}
80x {{#item:1002012}} <br>100x {{#item:1002013}} <br>30x {{#item:1002333}}
| rowspan="2" |40,000,000
| rowspan="2" |40,000,000
|
|
|
|
|
|-
|-
|{{#item:312752}}
|{{#item:312752}}
|10%
|10%
|
|
|
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |{{#item:312751}}
| rowspan="2" |{{#item:312751}}
Line 247: Line 228:
| rowspan="2" |65x {{#item:1001556}} <br> 100x {{#item:1002012}} <br>120x {{#item:1002013}} <br>30x {{#item:1002334}}
| rowspan="2" |65x {{#item:1001556}} <br> 100x {{#item:1002012}} <br>120x {{#item:1002013}} <br>30x {{#item:1002334}}
| rowspan="2" |45,000,000
| rowspan="2" |45,000,000
|
|
|
|
|
|-
|-
|{{#item:312753}}
|{{#item:312753}}
|10%
|10%
|
|
|
|
|
|-
|-
| rowspan="3" |{{#item:312752}}
| rowspan="3" |{{#item:312752}}
Line 267: Line 238:
| rowspan="3" |85x {{#item:1001556}} <br> 60x {{#item:1002015}} <br>80x {{#item:1002016}} <br>30x {{#item:1002335}}
| rowspan="3" |85x {{#item:1001556}} <br> 60x {{#item:1002015}} <br>80x {{#item:1002016}} <br>30x {{#item:1002335}}
| rowspan="3" |50,000,000
| rowspan="3" |50,000,000
|
|
|
|
|
|-
|-
|{{#item:312753}}
|{{#item:312753}}
|80%
|80%
|
|
|
|
|
|-
|-
|{{#item:312754}}
|{{#item:312754}}
|10%
|10%
|
|
|
|
|
|-
|-
| rowspan="3" |{{#item:312753}}
| rowspan="3" |{{#item:312753}}
Line 295: Line 251:
| rowspan="3" |110x {{#item:1001556}} <br> 80x {{#item:1002015}} <br>100x {{#item:1002016}} <br>30x {{#item:1002336}}
| rowspan="3" |110x {{#item:1001556}} <br> 80x {{#item:1002015}} <br>100x {{#item:1002016}} <br>30x {{#item:1002336}}
| rowspan="3" |55,000,000
| rowspan="3" |55,000,000
|
|
|
|
|
|-
|-
|{{#item:312754}}
|{{#item:312754}}
|80%
|80%
|
|
|
|
|
|-
|-
|{{#item:312755}}
|{{#item:312755}}
|10%
|10%
|
|
|
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |{{#item:312754}}
| rowspan="2" |{{#item:312754}}
Line 346: Line 287:
|{{#item:312756}}
|{{#item:312756}}
|10%
|10%
|-
| rowspan="2" |{{#item:312756}}
| rowspan="2" |→
|{{#item:312755}}
|93%
| rowspan="2" |50x {{#item:1001556}} <br> 90x {{#item:1002015}} <br> 110x {{#item:1002016}} <br> 20x {{#item:1002336}}
| rowspan="2" |70,000,000
| colspan="5" rowspan="4" |None
|-
|312757
|7%
|-
| rowspan="2" |312757
| rowspan="2" |→
|312758
|5%
| rowspan="2" |80x {{#item:1001556}} <br> 120x {{#item:1002015}} <br> 145x {{#item:1002016}} <br> 25x {{#item:1002336}}
| rowspan="2" |75,000,000
|-
|{{#item:312756}}
|95%
|}
|}