5
edits
m (Refactor: Center alignment of the data.) |
m (Feat: More MVP's) |
||
| Line 26: | Line 26: | ||
| {{#mob:3505}} | | {{#mob:3505}} | ||
| 25 | | 25 | ||
| Earth ( | | Earth (Lv. 3) | ||
| Plant | | Plant | ||
| Medium | | Medium | ||
| Line 32: | Line 32: | ||
| 1 hour ~ 1 hour 30 minutes | | 1 hour ~ 1 hour 30 minutes | ||
| <span style="color:green; font-weight:bold;">Easy</span> | | <span style="color:green; font-weight:bold;">Easy</span> | ||
|- | |||
| {{#mob:1087}} | |||
| 50 | |||
| Earth (Lv. 2) | |||
| Demi-Human | |||
| Large | |||
| gef_fild03 | |||
| 1 hour | |||
| <span style="color:green; font-weight:bold;">Easy</span> | |||
|- | |||
| {{#mob:1147}} | |||
| 55 | |||
| Earth (Lv. 4) | |||
| Insect | |||
| Large | |||
| anthell02; gld_dun02_2 | |||
| 2 hours ~ 2 hours 10 minutes | |||
| <span style="color:green; font-weight:bold;">Easy</span> | |||
|- | |||
| {{#mob:1190}} | |||
| 55 | |||
| Earth (Lv. 4) | |||
| Demi-Human | |||
| Large | |||
| gef_fild10 | |||
| 2 hours ~ 2 hours 10 minutes | |||
| <span style="color:orange; font-weight:bold;">Medium</span> | |||
|- | |||
| {{#mob:1086}} | |||
| 65 | |||
| Fire (Lv. 2) | |||
| Insect | |||
| Large | |||
| prt_sewb4 | |||
| 1 hour ~ 1 hour 10 minutes | |||
| <span style="color:orange; font-weight:bold;">Medium</span> | |||
|} | |} | ||
edits