Alitea: Difference between revisions

no edit summary
No edit summary
No edit summary
 
(One intermediate revision by the same user not shown)
Line 82: Line 82:
| {{#skillDesc:6572}}
| {{#skillDesc:6572}}
|-
|-
| {{#skillDesc:6573}}
| colspan="3" | {{#skillDesc:6573}}
| colspan="2" | {{#skillDesc:6574}}
|}
|}
==Alitea==
==Alitea==
Line 102: Line 101:
| {{#skillDesc:6583}}
| {{#skillDesc:6583}}
|-
|-
| {{#skillDesc:6584}}
| {{#skillDesc:6585}}
| {{#skillDesc:6585}}
| {{#skillDesc:6586}}
| {{#skillDesc:6586}}
|-
| {{#skillDesc:6587}}
| {{#skillDesc:6588}}
| {{#skillDesc:6588}}
| {{#skillDesc:6589}}
|-
|-
| {{#skillDesc:6590}}
| {{#skillDesc:6590}}
Line 114: Line 109:
| {{#skillDesc:6592}}
| {{#skillDesc:6592}}
|-
|-
| {{#skillDesc:6593}}
| {{#skillDesc:6594}}
| {{#skillDesc:6594}}
| {{#skillDesc:6595}}
| {{#skillDesc:6595}}
| {{#skillDesc:6596}}
|-
|-
| {{#skillDesc:6596}}
| {{#skillDesc:6597}}
| {{#skillDesc:6597}}
| {{#skillDesc:6598}}
|-
| {{#skillDesc:6599}}
| {{#skillDesc:6599}}
| {{#skillDesc:6600}}
| {{#skillDesc:6601}}
| {{#skillDesc:6601}}
|-
|-