2,236
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 170: | Line 170: | ||
|[[Poring Village]] | |[[Poring Village]] | ||
|Increases item drop rate by 4%. | |Increases item drop rate by 4%. | ||
|- | |||
|{{#item:20802}} | |||
|Garment | |||
|Obtained in Amistr Box (23107) | |||
|Increases item drop rate by 1% per 2 refine | |||
|- | |||
|{{#item:20803}} | |||
|Garment | |||
|Obtained in Amistr Box (23107) | |||
|Increases item drop rate by 1% per 2 refine | |||
|- | |||
|{{#item:20804}} | |||
|Garment | |||
|Obtained in Amistr Box (23107) | |||
|Increases item drop rate by 1% per 2 refine | |||
|- | |||
|{{#item:20805}} | |||
|Garment | |||
|Obtained in Amistr Box (23107) | |||
|Increases item drop rate by 1% per 2 refine | |||
|- | |||
|{{#item:20806}} | |||
|Garment | |||
|Obtained in Amistr Box (23107) | |||
|Increases item drop rate by 1% per 2 refine | |||
|- | |||
|{{#item:20807}} | |||
|Garment | |||
|Obtained in Amistr Box (23107) | |||
|Increases item drop rate by 1% per 2 refine | |||
|- | |||
|{{#item:20808}} | |||
|Garment | |||
|Obtained in Amistr Box (23107) | |||
|Increases item drop rate by 1% per 2 refine | |||
|- | |||
|{{#item:20809}} | |||
|Garment | |||
|Obtained in Amistr Box (23107) | |||
|Increases item drop rate by 1% per 2 refine | |||
|- | |||
|{{#item:20811}} | |||
|Garment | |||
|Obtained in Amistr Box (23107) | |||
|Increases item drop rate by 1% per 2 refine | |||
|- | |- | ||
|{{#item:22048}} | |{{#item:22048}} | ||
edits