Stasi

Joined 8 April 2021
1,014 bytes removed ,  1 month ago
no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 4: Line 4:
|-
|-
| {{#item:31258}} || 1x {{#item:5040}}
| {{#item:31258}} || 1x {{#item:5040}}
1x {{#item:5028}}
<br> 1x {{#item:5028}}
3x {{#item:982}}
<br> 3x {{#item:982}}
100x {{#item:7111}}
<br> 100x {{#item:7111}}
300x {{#item:949}}
<br> 300x {{#item:949}}
|-
|-
| {{#item:420385}} || 5x {{#item:2536}}
| {{#item:420385}} || 5x {{#item:2536}}
5x {{#item:983}}
<br> 5x {{#item:983}}
10x {{#item:23204}}
<br> 10x {{#item:23204}}
100x {{#item:7200}}
<br> 100x {{#item:7200}}
100x {{#item:7038}}
<br> 100x {{#item:7038}}
|-
|-
| {{#item:480305}} || 1x {{#item:18673}}
| {{#item:480305}} || 1x {{#item:18673}}
1x {{#item:300528}}
<br> 1x {{#item:300528}}
5x {{#item:978}}
<br> 5x {{#item:978}}
200x {{#item:1034}}
<br> 200x {{#item:1034}}
200x {{#item:7063}}
<br> 200x {{#item:7063}}
|-
|-
| {{#item:480287}} || 1x {{#item:27333}}
| {{#item:480287}} || 1x {{#item:27333}}
1x {{#item:1524}}
<br> 1x {{#item:1524}}
5x {{#item:976}}
<br> 5x {{#item:976}}
200x {{#item:1060}}
<br> 200x {{#item:1060}}
200x {{#item:7038}}
<br> 200x {{#item:7038}}
|-
|-
| {{#item:480395}} || 1x {{#item:300455}}
| {{#item:480395}} || 1x {{#item:300455}}
1x {{#item:19816}}
<br> 1x {{#item:19816}}
5x {{#item:982}}
<br> 5x {{#item:982}}
200x {{#item:916}}
<br> 200x {{#item:916}}
200x {{#item:1001246}}
<br> 200x {{#item:1001246}}
|-
|-
|{{#item:480394}}
|{{#item:480394}}
|1x {{#item:410221}}
|1x {{#item:410221}}
1x {{#item:4257}}
<br> 1x {{#item:4257}}
5x {{#item:981}}
<br> 5x {{#item:981}}
100x {{#item:1001432}}
<br> 100x {{#item:1001432}}
100x {{#item:1001436}}
<br> 100x {{#item:1001436}}
|-
|-
|{{#item:420357}}
|{{#item:420357}}
|1x {{#item:2884}}
|1x {{#item:2884}}
1x {{#item:4312}}
<br> 1x {{#item:4312}}
5x {{#item:978}}
<br> 5x {{#item:978}}
200x {{#item:7441}}
<br> 200x {{#item:7441}}
100x {{#item:7446}}
<br> 100x {{#item:7446}}
|-
|-
|{{#item:31321}}
|{{#item:31321}}
|1x {{#item:5103}}
|1x {{#item:5103}}
1x {{#item:300360}}
<br> 1x {{#item:300360}}
5x {{#item:976}}
<br> 5x {{#item:976}}
20x {{#item:1001083}}
<br> 20x {{#item:1001083}}
100x {{#item:1000831}}
<br> 100x {{#item:1000831}}
|-
|-
|{{#item:20092}}
|{{#item:20092}}
|1x {{#item:12246}}
|1x {{#item:12246}}
5x {{#item:14596}}
<br> 5x {{#item:14596}}
5x {{#item:975}}
<br> 5x {{#item:975}}
10x {{#item:616}}
<br> 10x {{#item:616}}
100x {{#item:6815}}
<br> 100x {{#item:6815}}
|-
|-
|{{#item:31253}}
|{{#item:31253}}
|1x {{#item:5009}}
|1x {{#item:5009}}
1x {{#item:4042}}
<br> 1x {{#item:4042}}
5x {{#item:982}}
<br> 5x {{#item:982}}
5x {{#item:976}}
<br> 5x {{#item:976}}
200x {{#item:999}}
<br> 200x {{#item:999}}
|- style="background-color: #E1C7C1;"
|- style="background-color: #E1C7C1;"
| colspan="2" | Category 2
| colspan="2" | Category 2
|-
|-
| {{#item:61931}} || 1x {{#item:25178}}
| {{#item:61931}} || 1x {{#item:25178}}
1x {{#item:300101}}
<br> 1x {{#item:300101}}
5x {{#item:981}}
<br> 5x {{#item:981}}
10x {{#item:10006}}
<br> 10x {{#item:10006}}
300x {{#item:751}}
<br> 300x {{#item:751}}
|-
|-
| {{#item:31169}} || 1x {{#item:5944}}
| {{#item:31169}} || 1x {{#item:5944}}
1x {{#item:20027}}
<br> 1x {{#item:20027}}
3x {{#item:6022}}
<br> 3x {{#item:6022}}
5x {{#item:980}}
<br> 5x {{#item:980}}
100x {{#item:7107}}
<br> 100x {{#item:7107}}
|-
|-
| {{#item:61932}} || 1x {{#item:15877}}
| {{#item:61932}} || 1x {{#item:15877}}
1x {{#item:4379}}
<br> 1x {{#item:4379}}
5x {{#item:978}}
<br> 5x {{#item:978}}
50x {{#item:603}}
<br> 50x {{#item:603}}
250x {{#item:1034}}
<br> 250x {{#item:1034}}
|-
|-
| {{#item:20166}} || 1x {{#item:5089}}
| {{#item:20166}} || 1x {{#item:5089}}
1x {{#item:4244}}
<br> 1x {{#item:4244}}
5x {{#item:982}}
<br> 5x {{#item:982}}
50x {{#item:50001}}
<br> 50x {{#item:50001}}
250x {{#item:930}}
<br> 250x {{#item:930}}
|-
|-
| {{#item:62986}} || 1x {{#item:2221}}
| {{#item:62986}} || 1x {{#item:2221}}
1x {{#item:4106}}
<br> 1x {{#item:4106}}
5x {{#item:975}}
<br> 5x {{#item:975}}
10x {{#item:1009}}
<br> 10x {{#item:1009}}
250x {{#item:6924}}
<br> 250x {{#item:6924}}
|-
|-
|{{#item:62932}}
|{{#item:62932}}
|1x {{#item:4280}}
|1x {{#item:4280}}
1x {{#item:5103}}
<br> 1x {{#item:5103}}
5x {{#item:976}}
<br> 5x {{#item:976}}
100x {{#item:710}}
<br> 100x {{#item:710}}
100x {{#item:6509}}
<br> 100x {{#item:6509}}
|-
|-
|{{#item:62933}}
|{{#item:62933}}
|1x {{#item:4290}}
|1x {{#item:4290}}
1x {{#item:4289}}
<br> 1x {{#item:4289}}
5x {{#item:983}}
<br> 5x {{#item:983}}
150x {{#item:924}}
<br> 150x {{#item:924}}
250x {{#item:7038}}
<br> 250x {{#item:7038}}
|-
|-
|{{#item:62934}}
|{{#item:62934}}
|1x {{#item:2622}}
|1x {{#item:2622}}
1x {{#item:4298}}
<br> 1x {{#item:4298}}
5x {{#item:980}}
<br> 5x {{#item:980}}
100x {{#item:7448}}
<br> 100x {{#item:7448}}
250x {{#item:7101}}
<br> 250x {{#item:7101}}
|-
|-
|{{#item:62935}}
|{{#item:62935}}
|1x {{#item:4159}}
|1x {{#item:4159}}
1x {{#item:26155}}
<br> 1x {{#item:26155}}
5x {{#item:976}}
<br> 5x {{#item:976}}
150x {{#item:25285}}
<br> 150x {{#item:25285}}
250x {{#item:1022}}
<br> 250x {{#item:1022}}
|-
|-
|{{#item:63981}}
|{{#item:63981}}
|1x {{#item:4049}}
|1x {{#item:4049}}
5x {{#item:975}}
<br> 5x {{#item:975}}
10x {{#item:2269}}
<br> 10x {{#item:2269}}
50x {{#item:6510}}
<br> 50x {{#item:6510}<br> }
50x {{#item:19247}}
<br> 50x {{#item:19247}}
|}
 
 
 
 
{| class="wikitable" style="width: 100%;text-align:center;"
|- style="background-color:#87CEFA;"
| colspan="5" |Fishing
|- style="background-color:#87CEFA;"
| colspan="2" |Common
|Uncommon
|Rare
|Super Rare
|-
|{{#item:50009}}
|{{#item:50001}}
|{{#item:50131}}
|{{#item:40167}}
|{{#item:63761}}
|-
|{{#item:25655}}
|{{#item:50033}}
|{{#item:50132}}
|{{#item:480335}}
| rowspan="3" |
|-
|{{#item:50000}}
|{{#item:984}}
|{{#item:50133}}
|{{#item:480321}}
|-
|{{#item:25223}}
|{{#item:1000322}}
|{{#item:400020}}
|
|- style="background-color:#FFD39B;"
| colspan="5" |Digging
|- style="background-color:#FFD39B;"
| colspan="2" |Common
|Uncommon
|Rare
|Super Rare
|-
|{{#item:25655}}
|{{#item:6909}}
|{{#item:50134}}
|{{#item:410289}}
|{{#item:480318}}
|-
|{{#item:25730}}
|{{#item:50033}}
|{{#item:50135}}
|{{#item:480421}}
| rowspan="3" |
|-
|{{#item:25731}}
|{{#item:25728}}
|{{#item:50136}}
|{{#item:480130}}
|-
|{{#item:985}}
|{{#item:25729}}
|{{#item:20373}}
|
|- style="background-color:#AB82FF;"
| colspan="5" |Mining
|- style="background-color:#AB82FF;"
| colspan="2" |Common
|Uncommon
|Rare
|Super Rare
|-
|{{#item:25655}}
|{{#item:1000322}}
|{{#item:50137}}
|{{#item:61438}}
|{{#item:480486}}
|-
|{{#item:25730}}
|{{#item:50033}}
|{{#item:50138}}
|{{#item:480316}}
| rowspan="3" |
|-
|{{#item:25731}}
|{{#item:25728}}
|{{#item:50139}}
|{{#item:480315}}
|-
|{{#item:985}}
|{{#item:25729}}
|{{#item:5911}}
|
|}
|}