Pet System: Difference between revisions

Line 190: Line 190:
|{{#item:10031}}
|{{#item:10031}}
|-
|-
|-
|{{#linkitem:9138|Familiar}}
|{{#item:101331}}
|{{#item:1000889}}
| -
| -
|INT +3
Increases resistance to Curse status by 10%
|INT +5
Increases resistance to Curse status by 20%
| -
|-
|[[File:Pet flail goblin.png|center|frameless]]{{#linkitem:9033|Flail Goblin}}
|[[File:Pet flail goblin.png|center|frameless]]{{#linkitem:9033|Flail Goblin}}
|{{#item:14570}}
|{{#item:14570}}
Line 279: Line 294:


|HP Recovery + 75%
|HP Recovery + 75%
| -
|-
|{{#linkitem:9061|Marin}}
|{{#item:12789}}
|{{#item:6534}}
| -
| -
| -
| -
| -
| -
|-
|-