Autumn Event: Difference between revisions

Line 62: Line 62:
|- style="background-color:#E1C7C1;"
|- style="background-color:#E1C7C1;"
| colspan="4" |Egg of Fall
| colspan="4" |Egg of Fall
|- style="background-color:#E1C7C1;"
| colspan="2" |Commmon
|Uncommmon
|Rare
|-
|-
|{{#item:420222}}
|{{#item:420222}}