817
edits
(Low Recolors Patch #159) |
(Top Recolors Patch #160) |
||
| Line 92: | Line 92: | ||
|- style="background: #E0FFFF;" | |- style="background: #E0FFFF;" | ||
| rowspan="2" | {{#item:20024}} || {{#item:19591}} || {{#item:19717}} || {{#item:20254}} | |||
|- style="background: #E0FFFF;" | |||
| {{#item:31043}} || {{#item:19926}} || {{#item:31727}} | |||
|- style="background: #DBE9F2;" | |||
| {{#item:20067}} || colspan="3" | {{#item:20068}} | | {{#item:20067}} || colspan="3" | {{#item:20068}} | ||
|- style="background: #E0FFFF;" | |||
| {{#item:20086}} || {{#item:20087}} || {{#item:20088}} || {{#item:20089}} | |||
|- style="background: #DBE9F2;" | |- style="background: #DBE9F2;" | ||
| {{#item: | | {{#item:20096}} || {{#item:20094}} || {{#item:20095}} || {{#item:20097}} | ||
|- style="background: #E0FFFF;" | |- style="background: #E0FFFF;" | ||
| Line 166: | Line 174: | ||
|- style="background: #E0FFFF;" | |- style="background: #E0FFFF;" | ||
| rowspan="3" | {{#item:31177}} || {{#item:61377}} || {{#item:61416}} || |{{#item:61804}} | |||
|- style="background: #E0FFFF;" | |||
| {{#item:61851}} || {{#item:62094}} || {{#item:62182}} | |||
|- style="background: #E0FFFF;" | |||
| colspan="3" | {{#item:62396}} | |||
|- style="background: #DBE9F2;" | |||
| rowspan="3" | {{#item:31202}} || {{#item:61413}} || {{#item:62340}} || |{{#item:61799}} | | rowspan="3" | {{#item:31202}} || {{#item:61413}} || {{#item:62340}} || |{{#item:61799}} | ||
|- style="background: # | |- style="background: #DBE9F2;" | ||
| {{#item:61844}} || {{#item:62110}} || {{#item:62175}} | | {{#item:61844}} || {{#item:62110}} || {{#item:62175}} | ||
|- style="background: #DBE9F2;" | |||
| colspan="3" | {{#item:62232}} | |||
|- style="background: #E0FFFF;" | |- style="background: #E0FFFF;" | ||
| colspan=" | | {{#item:31294}} || {{#item:31376}} || colspan="2" | {{#item:31582}} | ||
|- style="background: #DBE9F2;" | |- style="background: #DBE9F2;" | ||
| {{#item: | | {{#item:31373}} || {{#item:31293}} || colspan="2" | {{#item:31039}} | ||
|- style="background: #E0FFFF;" | |- style="background: #E0FFFF;" | ||
| {{#item: | | {{#item:31521}} || colspan="3" | {{#item:31523}} | ||
|- style="background: #DBE9F2;" | |- style="background: #DBE9F2;" | ||
| {{#item: | | {{#item:31533}} || colspan="3" | {{#item:31300}} | ||
|- style="background: #E0FFFF;" | |- style="background: #E0FFFF;" | ||
| {{#item: | | rowspan="2" | {{#item:31564}} || {{#item:61689}} || {{#item:61690}} || {{#item:61691}} | ||
|- style="background: #E0FFFF;" | |||
| {{#item:61692}} || {{#item:61693}} || {{#item:61694}} | |||
|- style="background: #DBE9F2;" | |- style="background: #DBE9F2;" | ||
| Line 305: | Line 325: | ||
|- style="background: #E0FFFF;" | |- style="background: #E0FFFF;" | ||
| {{#item:60722}} || colspan="2" | {{#item:60872}} | | {{#item:60722}} || colspan="2" | {{#item:60872}} | ||
|- style="background: #DBE9F2;" | |||
| rowspan="2" | {{#item:60559}} || {{#item:60574}} || {{#item:60677}} || rowspan="2"| {{#item:60705}} | |||
|- style="background: #DBE9F2;" | |||
| {{#item:60780}} || {{#item:60869}} | |||
|- style="background: #E0FFFF;" | |||
| rowspan="2" | {{#item:60560}} || {{#item:60678}} || {{#item:60709}} || rowspan="2"| {{#item:60781}} | |||
|- style="background: #E0FFFF;" | |||
| {{#item:60852}} || {{#item:60870}} | |||
|- style="background: #DBE9F2;" | |- style="background: #DBE9F2;" | ||
edits