817
edits
No edit summary |
|||
| Line 48: | Line 48: | ||
= Enchantment = | = Enchantment = | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: auto" | {| class="wikitable mw-collapsible" style="text-align: center; width: auto" | ||
|- style="background-color: #D4D7FB;" | |- style="background-color: #D4D7FB;" | ||
| rowspan="2" | Target Item || rowspan="2" | Slot Order || colspan=2" | Minimum Requirements || rowspan="2" | Line Options || rowspan="2" | Reset Process | | rowspan="2" | Target Item || rowspan="2" | Slot Order || colspan=2" | Minimum Requirements || rowspan="2" | Line Options || rowspan="2" | Reset Process | ||
| Line 92: | Line 92: | ||
|- | |- | ||
| {{#item:800042}} | | {{#item:800042}} | ||
|} | |||
== Perfect Enchant - Slot 4 == | |||
{| class="wikitable mw-collapsible" style="width: auto; text-align: center;" | |||
|- style="background-color: #D4D7FB;" | |||
| Enchant || Description || Materials | |||
|- | |||
| {{#item:311928}} || {{#itemDesc:311928}} || 15x {{#item:1001308}} <br> 15x {{#item:1001309}} <br> 10x {{#item:1001556}} | |||
|- | |||
| {{#item:311931}} || {{#itemDesc:311931}} || 15x {{#item:1001312}} <br> 15x {{#item:1001313}} <br> 10x {{#item:1001556}} | |||
|- | |||
| {{#item:311934}} || {{#itemDesc:311934}} || 15x {{#item:1001310}} <br> 15x {{#item:1001311}} <br> 10x {{#item:1001556}} | |||
|- | |||
| {{#item:311937}} || {{#itemDesc:311937}} || 15x {{#item:1001306}} <br> 15x {{#item:1001313}} <br> 10x {{#item:1001556}} | |||
|- | |||
| {{#item:311940}} || {{#itemDesc:311940}} || 15x {{#item:1001307}} <br> 15x {{#item:1001310}} <br> 10x {{#item:1001556}} | |||
|} | |||
== Perfect Enchant - Slot 3 == | |||
{| class="wikitable mw-collapsible" style="width: auto; text-align: center;" | |||
|- style="background-color: #D4D7FB;" | |||
| Enchant || Description || Materials | |||
|- | |||
| {{#item:311864}} || {{#itemDesc:311864}} || rowspan="5" | 15x {{#item:1001556}} <br> 10x {{#item:1001600}} | |||
|- | |||
| {{#item:311869}} || {{#itemDesc:311869}} | |||
|- | |||
| {{#item:311874}} || {{#itemDesc:311874}} | |||
|- | |||
| {{#item:311879}} || {{#itemDesc:311879}} | |||
|- | |||
| {{#item:312800}} || {{#itemDesc:312800}} | |||
|} | |} | ||
edits