16,089
edits
| Line 534: | Line 534: | ||
| style="text-align: center;width: 18%;" |'''Automatic Module''' | | style="text-align: center;width: 18%;" |'''Automatic Module''' | ||
| style="text-align: center;width: 30%;" |'''Effect''' | | style="text-align: center;width: 30%;" |'''Effect''' | ||
|- | |- | ||
|colspan=5 style="background-color:#90EE90;text-align: center;"|'''Epic Enchants''' | |colspan=5 style="background-color:#90EE90;text-align: center;"|'''Epic Enchants''' | ||
|- | |||
|colspan=5 style="background-color:#90EE90;text-align: center;"|'''2 Epic Enchants per Automatic Armor A or B Type''' | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:left;"|{{#item:1000152| Automatic Module (Dragonic Breath)}} | |style="text-align:left;"|{{#item:1000152| Automatic Module (Dragonic Breath)}} | ||
|style="text-align:left;"|{{#item:310127| Automatic Module (Dragonic Breath)}} | |style="text-align:left;"|{{#item:310127| Automatic Module (Dragonic Breath)}} | ||
|style="text-align: left;"|{{#itemDesc:310127}} | |style="text-align: left;"|{{#itemDesc:310127}} | ||
{{#item:450127| Automatic Armor A-type [1]}}<br> | {{#item:450127| Automatic Armor A-type [1]}}<br> | ||
{{#item:450128| Automatic Armor B-type [1]}} | {{#item:450128| Automatic Armor B-type [1]}} | ||
|- | |- | ||
|style="text-align:left;"|{{#item:1000153| Automatic Module (Wave Break)}} | |style="text-align:left;"|{{#item:1000153| Automatic Module (Wave Break)}} | ||