16,753
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 5: | Line 5: | ||
|- | |- | ||
|Base Item refine +10 till +20 | |Base Item refine +10 till +20 | ||
| | | | ||
|Items you need | |Items you need | ||
| | | | ||
|Result item | |Result item | ||
|- | |- | ||
|{{#item:600056}} | |{{#item:600056}} | ||
| rowspan=" | | rowspan="12" | + | ||
| rowspan="12" |200x {{#item:1001996}} | |||
15x {{#item:1002007}} <br> | 15x {{#item:1002007}} <br> | ||
10x {{#item:1002008}} <br> | 10x {{#item:1002008}} <br> | ||
5x {{#item:1002009}} <br> | 5x {{#item:1002009}} <br> | ||
5x {{#item:1002331}} | 5x {{#item:1002331}} | ||
| rowspan="12" |= | |||
|{{#item:600071}} | |{{#item:600071}} | ||
|- | |- | ||
| Line 29: | Line 31: | ||
|{{#item:610084}} | |{{#item:610084}} | ||
|{{#item:610085}} | |{{#item:610085}} | ||
|- | |- | ||
|{{#item:560080}} | |{{#item:560080}} | ||
| Line 62: | Line 52: | ||
|{{#item:540109}} | |{{#item:540109}} | ||
|{{#item:540111}} | |{{#item:540111}} | ||
|- | |||
|{{#item:510140}} | |||
| rowspan="7" | + | |||
| rowspan="7" |200x {{#item:1001996}} | |||
15x {{#item:1002007}} <br> | |||
10x {{#item:1002008}} <br> | |||
5x {{#item:1002009}} <br> | |||
5x {{#item:1002331}}32 | |||
| rowspan="7" |= | |||
|{{#item:510192}} | |||
|- | |||
|{{#item:640051}} | |||
|{{#item:640064}} | |||
|- | |||
|{{#item:540109}} | |||
|{{#item:540110}} | |||
|- | |||
|{{#item:550137}} | |||
|{{#item:550176}} | |||
|- | |- | ||
|{{#item:640051}} | |{{#item:640051}} | ||
| Line 75: | Line 84: | ||
|- | |- | ||
|Base Item refine +10 till +20 | |Base Item refine +10 till +20 | ||
| | | | ||
|Items you need | |Items you need | ||
| | | | ||
|Result item | |Result item | ||
|- | |- | ||
|{{#item:630059}} | |{{#item:630059}} | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" | + | ||
| rowspan="10" |10x {{#item:1001556}} | |||
200x {{#item:1001996}} <br> | 200x {{#item:1001996}} <br> | ||
15x {{#item:1002007}} <br> | 15x {{#item:1002007}} <br> | ||
| Line 87: | Line 97: | ||
5x {{#item:1002009}} <br> | 5x {{#item:1002009}} <br> | ||
10x {{#item:1002331}} | 10x {{#item:1002331}} | ||
| rowspan="10" |= | |||
|{{#item:630060}} | |{{#item:630060}} | ||
|- | |- | ||
| Line 97: | Line 108: | ||
|{{#item:500119}} | |{{#item:500119}} | ||
|{{#item:500120}} | |{{#item:500120}} | ||
|- | |- | ||
|{{#item:810048}} | |{{#item:810048}} | ||
| Line 118: | Line 123: | ||
|{{#item:540109}} | |{{#item:540109}} | ||
|{{#item:540119}} | |{{#item:540119}} | ||
|- | |||
|{{#item:590081}} | |||
|{{#item:590112}} | |||
|- | |||
|{{#item:640051}} | |||
| rowspan="4" | + | |||
| rowspan="4" |10x {{#item:1001556}} | |||
200x {{#item:1001996}} <br> | |||
15x {{#item:1002007}} <br> | |||
10x {{#item:1002008}} <br> | |||
5x {{#item:1002009}} <br> | |||
10x {{#item:1002331}} 32 | |||
| rowspan="4" |= | |||
|{{#item:640067}} | |||
|- | |||
|{{#item:540109}} | |||
|{{#item:540114}} | |||
|- | |- | ||
|{{#item:570086}} | |{{#item:570086}} | ||
| Line 124: | Line 146: | ||
|{{#item:580086}} | |{{#item:580086}} | ||
|{{#item:580090}} | |{{#item:580090}} | ||
|} | |} | ||