16,747
edits
(Created page with "==Frontier Rune Crown== Frontier Rune Crows are part of Zero Cell Sector content. {| class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" style="text-align: center;width: 75%;" |- style="background-color:#B7CDEC;text-align:center;" | | | |- | | | |}") |
No edit summary |
||
| Line 3: | Line 3: | ||
{| class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" style="text-align: center;width: 75%;" | {| class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" style="text-align: center;width: 75%;" | ||
|- style="background-color:#B7CDEC;text-align:center;" | |- style="background-color:#B7CDEC;text-align:center;" | ||
| | | colspan="3" |Crowns | ||
| | |||
|- | |- | ||
| | |<small>'''400975'''</small> | ||
| | |<small>'''400976'''</small> | ||
| | |<small>'''400977'''</small> | ||
|- | |||
|<small>'''400978'''</small> | |||
|<small>'''400979'''</small> | |||
|<small>'''400980'''</small> | |||
|- | |||
|<small>'''400981'''</small> | |||
|<small>'''400982'''</small> | |||
|<small>'''400983'''</small> | |||
|- | |||
|<small>'''400984'''</small> | |||
|<small>'''400985'''</small> | |||
|<small>'''400986'''</small> | |||
|- | |||
|<small>'''400987'''</small> | |||
|<small>'''400988'''</small> | |||
|<small>'''400989'''</small> | |||
|- | |||
|<small>'''400990'''</small> | |||
|<small>'''400991'''</small> | |||
|<small>'''400992'''</small> | |||
|} | |} | ||