5
edits
m (Feat: More MVP's) |
m (Feat: More MVP's) |
||
| Line 70: | Line 70: | ||
| Large | | Large | ||
| prt_sewb4 | | prt_sewb4 | ||
| 1 hour ~ 1 hour 10 minutes | |||
| <span style="color:orange; font-weight:bold;">Medium</span> | |||
|- | |||
| {{#mob:1115}} | |||
| 65 | |||
| Fire (Lv. 1) | |||
| Brute | |||
| Large | |||
| pay_fild10, gld_dun01_2 | |||
| 2 hours ~ 2 hours 10 minutes, 8 hours ~ 8 hours 10 minutes | |||
| <span style="color:orange; font-weight:bold;">Medium</span> | |||
|- | |||
| {{#mob:1038}} | |||
| 68 | |||
| Undead (Lv. 4) | |||
| Undead | |||
| Medium | |||
| moc_pryd04 | |||
| 1 hour ~ 1 hour 10 minutes | |||
| <span style="color:orange; font-weight:bold;">Medium</span> | |||
|- | |||
| {{#mob:1511}} | |||
| 69 | |||
| Earth (Lv. 3) | |||
| Demi-Human | |||
| Large | |||
| moc_pryd06 | |||
| 1 hour ~ 1 hour 10 minutes | | 1 hour ~ 1 hour 10 minutes | ||
| <span style="color:orange; font-weight:bold;">Medium</span> | | <span style="color:orange; font-weight:bold;">Medium</span> | ||
edits