Unknown Blue Hole: Difference between revisions

no edit summary
No edit summary
 
Line 60: Line 60:
|275
|275
|27,228,000
|27,228,000
|Demi-Human, Large, Neutral 2
|-
|{{#mob:22439}}
|275
|54,890,000
|Demi-Human, Large, Neutral 2
|Demi-Human, Large, Neutral 2
|-
|-
Line 67: Line 72:
|Fish, Large, Water 3
|Fish, Large, Water 3
|-
|-
|{{#mob:22439}}
|275
|54,890,000
|Demi-Human, Large, Neutral 2
|}
|}