User:Stasi: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(→Blabla) |
No edit summary |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" | {| class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" | ||
==Gear 1== | |||
|- | |- | ||
|fasdf|asfasf|afasf|asf | |fasdf|asfasf|afasf|asf | ||
| Line 15: | Line 15: | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" | ||
==Gear 2== | |||
|- | |||
|fasdf|asfasf|afasf|asf | |||
|- | |- | ||
|asfasf | |||
| | | | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
|asfsf | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" | ||
==Gear 3== | |||
|- | |||
|fasasf | |||
|- | |- | ||
|asfasf | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |asfsf | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
Revision as of 22:36, 20 December 2025
Gear 1
| asfasf|afasf|asf | |||
| asfasf | |||
| asfsf |
Gear 2
| asfasf|afasf|asf | |||
| asfasf | |||
| asfsf |
Gear 3
| fasasf | |||
| asfasf | |||
| asfsf |