816
edits
(→Autumn) |
(→Autumn) |
||
| Line 463: | Line 463: | ||
|- | |- | ||
| {{#item:62087}} || 50x {{#item:981}} <br> 5x {{#item:2853}} <br> 200x {{#item:25763}} <br> 100x {{#item:7440}} <br> 100x {{#item:7441}} | | {{#item:62087}} || 50x {{#item:981}} <br> 5x {{#item:2853}} <br> 200x {{#item:25763}} <br> 100x {{#item:7440}} <br> 100x {{#item:7441}} | ||
|} | |||
{| class="wikitable mw-collapsible" style="width: 90%; text-align: center;" | |||
|+ Autumn Costumes | |||
|- style="background-color: #FFBE87" | |||
| colspan="4" | Hunting tree <br> [[File:HuntingTree.png]] <br> {{#navi:muh_mark_in|54|389}} | |||
|- style="background-color: #FF8A17" | |||
| colspan="4" | Each costumes costs 150x {{#item:25655}} | |||
|- | |||
| {{#item:61099}} || {{#item:61137}} || {{#item:410115}} || {{#item:61204}} | |||
|- | |||
| {{#item:61100}} || {{#item:61103}} || {{#item:60712}} || {{#item:420290}} | |||
|- | |||
| {{#item:61181}} || {{#item:62069}} || {{#item:61431}} || {{#item:60497}} | |||
|- | |||
| {{#item:60507}} || {{#item:420054}} || {{#item:61321}} || {{#item:61332}} | |||
|- | |||
| {{#item:61342}} || {{#item:61352}} || {{#item:62028}} || {{#item:62087}} | |||
|- | |||
| {{#item:61101}} || {{#item:20626}} || colspan="2" | | |||
|} | |} | ||
edits